| sinziana1 a întrebat:

Ce filme asemanatoare cu The Vampires Diaries sau Twilight stiti?

Răspuns Câştigător
| OnutzaFluturash a răspuns:

Cred ca Moonlight big grin Tot cu un vampir care se indragosteste si Bla-bla-bla.

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

True blood, doar că e cam pervers. Baftă!

| Rukhsandra a răspuns:

True Blood
Moonlight
Asistentul vampirului
Interviu cu un vampir... si cam atat imi vine acu' big grin

| Frogie a răspuns:

True Blood! Eu am urmarit si Vampire Diaries si pot spune ca mi-au placut cam la fel ambele.

| RenataG a răspuns:

Queen of the damned

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Cirque du Freak:Asitentul Vampirului

| PaTTy_3342 a răspuns:

Asistentul vampirului, True Blood ( e cam ciudat da merge)... poate e si film la blameless. nu stiu... cred, cartea e prea buna ca sa nu aiba love struck pupici tongue