| adytza0700 a întrebat:

Ce filme ati vazut azi?
FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

Sincer? Azi nu am vazut niciun film din pacate dar iti pot da niste sugestii de filme bune :* Just go with it (comedie ), The hangover I, II (comedie ), happy feet 2, Scarry movie (thriler-comedie ), saw (thriler ) 1, 2, 3, 4,5,6,7, little man (comedie), 2012 (sf), avatar (sf), conan, the boat, cars II, final destination...

8 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

1.Something Borrowed cu Ginnifer Goodwin si Kate Hudson.a meritat! "Talk to your new house!" laughing
2. Horrible Bosses cu Jennifer Aniston! Am vrut sa vad scene cu Jennifer si Jason Bateman ( mi-au ramas in cap de la filmul Te Switch) dar a fost fooarte ok filmul! Am ras la ambele!

| Ditto a răspuns:

Koizora...Funda?

| Nicolelenaa a răspuns:

Friends with benefits... deci este mortal filmul laughing Comedie la maxim! Il recomand.

| 7lucian8 a răspuns:

Inchisoarea ingerilor,, este mai vechii dar nu l-am vazut pina acum.

| elenyss a răspuns:

Ieri: Killer elite.
In seara asta o sa ma uit la Margin Call.

| Alien a răspuns:

Invazia!

| me1999 a răspuns:

Big mama[comedie]

| Blacknight2 a răspuns:

Ginger Snaps[horror]