| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme BUNE ati vazut in ultimul timp? Funda pentru cel care consider ca a dat titluri de filme bune happy
P. S. Seria Twilight face exceptie happy

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Take.Me.Home.Tonight.2011
The Eagle
Life.As.We.Know.It.2010

5 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Sucker Punch - super filmul! Harry Potter si Talismanele mortii P1. Transformers 3. ; piratii din Caraibe - pe ape si mai tulburi; Spiderman 4.

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Mie imi plac filmele culoarul mortii,fetele fac legea, D.e.b.s. Chils's play 1, 2 si 3, lost city, murder party.

| chucks a răspuns:

The vampire diaries. care e cel mai tare! merită văzut. și sunt sigură că îți place și ție. ( e serial ). wild child. :X e frumos happy. true blood. dar e puțin horror. beastly. e frumos. e făcut după frumoasa și bestia. happy. am auzit că never say never e drăguț. dar nu l-am văzut. if only. e drăguțhappy mie mi-a plăcut foarte mult a walk to remember love struck e frumos. e o poveste de dragoste. între cel mai popular băiat din scoală,, și o tocilară. care se îndrăgostesc. într-o scenetă. iar la sfărit se căsătoresc :X la 17 ani:X dar ea moare. mai sunt multe. sper că te-am ajutat happy aa the last song:X mi-a plăcut! și love story dacă nu l-ai văzut. :* fundiță?

| php a răspuns:

"Buna! Ce faci" e un film romanesc destul de bun happy sau te poti apuca de jurnalele vanpirilorhee hee

| sweetgagy a răspuns:

Marea mahmureala e smecher tare merita big grin