| Catalin_8375 a întrebat:

Salut,cine imi poate da si mie niste titluri de filme gen twilight sau van helsing? cine imi da cele mai bune titluri are FUNDA:X:X:X (va rog nu imi dati vampire diaries)

Răspuns Câştigător
| Whemilly a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-vampiri/
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/ Poate gasesti ceva interesant aici. Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

True Blood
Blood Ties
Moonlight
Buffy, spaima vampirilor

| 000Diddy000 a răspuns:

1.Interviu cu un vampir: Cronicile vampirilor
2.Vampiri crime si povesti de dragoste... Blood ties parca daca nu ma insel
3.Moonlight
4.True blood
5.Circul ororilor: Asistentul vampirului
6. Buffy, spaima vampirilor, e mai vechi, dar merita sa-l vezi
sper ca te-am ajutat doar atatea imi mai amintesc...

| BloodyDress a răspuns:

True blood(este un serial de fapt)
Bloodrayne 1, 2
Interview with a vampire

| ellenadeenisa a răspuns:

Mie imi place mult lost