| RAY a întrebat:

Ce filme ciudate ati vazut care sa va fi ramas in minte?

17 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am vazut mai demult niste filme artistice foarte ciudate.Nu mai stiu cum se numesc dar cert este ca unul era cu un barbat care era indragostit de o fantoma pe care o tot visat si care pana la sfarsit l-a luat cu ea iar altul cu un mos gay care si-a luat un ajutor tanar si prin faptul ca el era un om batran si foarte prezentabil il rusina si determina pe acel tanar sa ii pozeze nud ca pana la final batranul sa il vada in el pe Frankenstein si apoi cand tanarul pleca de la el se sinucide...
Niste filme ciudate cei drept si nu am inteles mare lucru

| SG1995 a răspuns:

Pai era o comedie de doua ore destul de satirica despre Dumnezeu care ar trai inBelgia, si cica avea o fiica care fuge sa-si faca adepti. Infine extremde prost filmul, satira de prost gust. Nici nu l-am vazut pana la final.

| N0xEterniS a răspuns:

A Serbian Film (2010) - Nu te uita laughing A fost banat in nenumarate tari. Gen, a fost conceput numai pentru a fi legal intr-o tara, doua.
The Human Centipede (First Sequence) (2009) - Mediocru dar ciudat.
Snuff 102 (2007) - Despre ''Snuff Movies'' si ''Snuff Fantasy'' - Nu cauta ''Snuff Movies''!

| RAY explică (pentru N0xEterniS):

L am vazut deja, e o aiureala de film, mai ales scenele de final

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"mai ales scenele de final" Ca bine zici.

| ShaOfHatred a răspuns:

Aaaaaa, Human Centipede. Am vazut acolo definitia artei.

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

Daca las vedea des cred ca slabeam cateva multe kg

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Hehe. Deci asta e de bine sau de rau?

| RAY explică (pentru ShaOfHatred):

De foarte bine

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Atunci ma bucurwinking

| TheRealFantasy a răspuns:

Nekromantik
Clockwork Orange poate, desi e un film bun.

Ar mai fi niste filme de la Jan Svankmajer, cam orice laughing dar nu sunt filme cu actori sau animatii normale, tipul e papusar asa ca personajele din filmele lui sunt cu "papusi"....sa zicem.
Sunt ciudate, dar interesante. laughing
Food, Dimensions of dialogue, Passionate discourse, Muzne hry, Alice.

| Armatistul82 a răspuns:

Shutter Island.

| RAY explică (pentru Armatistul82):

Ce nu ai inteles?

| romanianglorious a răspuns:

Jessabelle, nu am inteles nimic din el.

| romanianglorious a răspuns (pentru RAY):

Sanatate sa fie ca, boala vine

| AnonimiiiiX8 a răspuns:

5 fete e horror