| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme comedie-actiune stiti? De preferat cu CIA sau FBI sau politisti

11 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

30 minutes or less - 2 tipi angajeaza un asasin sa le omoare tatal ca sa ia averea lui mai repede, apoi nu au bani ca sa plateasca asasinul si rapesc un pizza boy, leaga o bomba de el si ii spune ca are 10 ore sa faca rost de 100.000$ sau explodeaza. E comedie 70-80% happy

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Rush Hour, Naked Gun, Police Academy, 21 si 22 Jump Street, Man in Black, Pink Panther (cu Peter Sellers si cele cu Steve Martin), Fantomas, Johnny English, Cody Banks, Paul Blart - Mall Cop, Bad Boys.

| Reddfox a răspuns:

Black in man

| Reddfox a răspuns:

laughing) Man in black

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaAnon a răspuns:

Now you see me 1 si 2

| amiracervencu a răspuns:

„Johnny English" cu Rowan Atkinson sau „The Pink Panter" cu Steve Martin