| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Ce filme comice stiti? Spuneti-mi si mie niste filme in care sa mori de ras)...De genul White Chicks big grinMultumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Desperate housviwes" si "Modern family" (sunt seriale) sunt mortale. big grin

| InLove a răspuns:

Don't mess whit the zohan, totul va fi bine, grown ups, adevarul gol-golut, the proposal, ultimele 2 pe care ti le-am scris sunt sincer ff tari apoi : seria big mama, daca nu ai vazut-o, si poate orice film cu jim carrey laughing

| andreylarentiu a răspuns:

Aici super comedii online www.zuum.ro/pagina.php?id=477

| asdaf a răspuns:

Littleman

| DisforDeea a răspuns:

Tantalaul si gogomanul 1 si 2

Jackass

Death at a funeral

hmm.numai stiulaughing)tongue