| alexandra0000009 a întrebat:

Ce filme coreene, japoneze gen comedie sau ceva de vazut, placute imi recomandati?
FUNDA:*

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu stiu doar unul:Giuvaierul palatului!
se difuzeaza pe tvr 2 daca nu ma insel...

bye-bye

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Deci de comedie nu prea stiu
stiu drame si anume dramele coreene care au fost pana acum la tvr1 adica: Giuvaierul palatului,Frutuna la palat,Secretele de la palat, Cronicile frumoasei luptatoare, Legendele palatului: Doctorul Hur Jun si Legendele palatului: printul Jumong.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai filme coreene stiu Do re mi. dar eu urmaresc seriale coreene si asa mai departe. pot sa iti zic ca cu siguranta iti vor placea. eu am vazut pana acum You're beautiful, Why, why love, Devil beside you. si mai am o lista intreaga de vazut.

| Kesariona a răspuns:

Japonez.merita vazut Koizora.Am plans mai rau ca la Titanic.Nu ma puteam opri.E o drama suupeerba love strucklove strucklove struck. Apoi e si trilogia "death Note", filmul "Nana", drama "I give my first love to you" superba love struck.Ador filmele japoneze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My girl
Virgin Snow
100 days with Mr Arrogant
Madeo
The man from nowhere
A Millionaire's First Love
A frozen flower

| mdygreentea a răspuns:

Politist la ananghie