| stefanyya99 a întrebat:

Ce filme cu supernatural imi recomandati? am vazut deja the vampire diaries,supernatural,the secret circle,being human,heroes,misfits,lost,lost girl,teen wolf,smallville, charmed.

7 răspunsuri:
| 8paulica a răspuns:

Blood Ties, The Originals (Spin-off-ul serialului 'The Vampire Diaries'), este vora despre familia originara de vampiri, familia Mikhaelson : Rebeka, Claus, Kol, Elaijah.
Pretty Little Liars e fain si Ravenswood, e spin-off-ul serialului Pretty Little Liars care apare pe 22 octomrie. Mai ar fi Once Upon A Time(e super), Once Upon A Time in Wonderland(spin-off), 666 Avenue, American Horror Story, The Walking Dead, The Nine Lives Of Chloe King (are in total 11 episoade, a fost anulat, dar e tare), 49 Days(e coreean dar e super tare, e SF, drama).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True Blood
Hemlock Grove
The Gates
Alphas
Fallen
Moonlight
Eastwick

| Cosmiinna a răspuns:

True blood. Pe mine m-a captivat din primul episod. Aici nu e vorba doar despre vampiri ci apar si zâne, varcolaci, metamorfi. E superb, si niște actori foarte buni. O poveste interesanta si bărbați frumoșilaughing sper sa te uiți. Vizionare plăcuta :*

| stefanyya99 explică (pentru Cosmiinna):

L-am vazut si sunt de acord cu tine a fost super

| Clarissaaz a răspuns:

The Originals [ Bestial serial frate, bestial spun! ]

| Andrada29 a răspuns:

Cartea mortii

| cristinutzaaaaaaaa007 a răspuns:

Insidious, annabelle, ouija.
cand luminile se sting