| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de animatie bune stiti?
La o vreme imi placeau.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

A treia oara cand raspund la intrebarea asta:
Kubo and the Two Strings (stopmotion exceptional)
Wall-E (si alte filme de la pixar)
Big Hero 8 (Animatie foarte faina si poveste reusita)
Lion King (filmul copilariei mele)
Inside Out (poveste draguta, putin de plans la o scena )
Lego Movie (foarte, foarte bun)
Toate Ice Age-urile
Mai sunt si mai sus filme foarte bune pe care le-am vazut si le pot recomanda: Zootopia, Up, Despicable me (Minions nu a fost asa bun), The Croods.
Vizionare placuta.

| anamariarot a răspuns:

Moana, Zootopia, The secret life of pets, Berzele, Cars, Povestea jucariilor, Pocahontas, Mulan, Pisicile aristocrate, Colind de Craciun, Cosmar inaintea Craciunului.
Astea-s printre preferatele mele. Mi se pare ca cu cat sunt mai recente, sunt mai amuzante. Astept sa apara Cars 3 si The boss baby; ultimul are un trailer super amuzant laughing

| anamariarot a răspuns (pentru anamariarot):

Subscriu la spusele celorlalte doua persoane. Inside out e foarte fain

| ClauStark a răspuns:

Frozen
Inside Out
The House Of Magic
Boss Baby ( Asta nu cred ca o aparut online inca, dar pare foarte amuzant)
Despicable me 1, 2 ( Si am aflat acum ca o sa apara 3-ul in 2017, de-abia astept)
Minions
Hotel Transilvania 1, 2