| madalynamadyy a întrebat:

Ce filme de comedie stiti? Sa fie amuzante si faine! Funda celor mai bune!

Răspuns Câştigător
| paty00 a răspuns:

-Transylmania(2010)
-13 Go to 30
-Stanhelsing(2009)
-Eurotrip(2004)
-Norbit(2007)
-Holy water(2009)
-Spanish Movie(2009)
-Meet the Spartans(2008)
-American Pie 1, 2, 3,4,5,6/
-Wrongfully Acused(1998)
-Naked Gun( 1991)
-From Prada to Nada(2011)
-EasyA(2010)

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Alexutzu764 a răspuns (pentru paty00):

Tu nai auzit de Singur acasa 1, Singura acasa 2 si Singur acasa 3

| CristianAnonymous a răspuns (pentru Alexutzu764):

Auzi tu nu ai auzit în viaţa ta de gramatica, pentru că văd că cam nu ştii cum se scrie unele cuvinte. (Mi-e mi-ar fi ruşine să scriu incorect, să greşesc aşa).
(N-aş şi apropo eu aşa am invâţat la ŞCOALĂ că după ce termini o propoziţie pui semnul. PUNCT).

8 răspunsuri:
| Cuplacere a răspuns:

Http://www.filmemoka.com/comedie
Alege tu, sunt aproape 200 de filme de comedie.

| steph1y a răspuns:

Bridesmaids, seinfeld (serial), godmother, Disaster Movie, Little Man, Meet the Spartans, Knucklehead, Breathless, Big daddy, big mommas 3, yes man, norbit, the hod chick, camerista, A walk to remember, Flipped, Augusr Rush, change of plans, the mask, You don't mess with the zohan, Mr Bones 1 si 2, American Pie toata seria, Beverley Hills ninja, hangover 1, eurotrip. big hug happy

| Andrei07565486 a răspuns:

How high, Jandarmul din St. Tropez, Little Nicky, The Hangover, The Hangover 2, Coming to America, Dumb & Dumber, American pie, Home alone, The Wedding Crashers, Meet the Parents, Grumpy Old Men, Crazy, Stupid, Love. Crazy, Stupid, Love, Friends with Benefits, Alvin and the Chipmunks, Kindergarten Cop. Cred ca merit o Funda?

| Bebitssaa a răspuns:

Buna. American Pie. Toate sunt amuzante, desi nu stiu daca sunt adecvate pentru varsta ta. ( 15+ ) Chiar daca nu alegi aceasta varianta ai putea sa alegi sa vezi un trailer.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://dcomedie.cabanova.com/filme-de-comedie.html
Sunt foarte bune, o sa fi multumit
Sper sa iti placa.

| Alexutzu764 a răspuns:

Eu iti recomand : Singur acasa1, Singur acasa 2 si Singur acasa 4