| Iriskha a întrebat:

Ce filme de Craciun imi sugerati?! happyhappy

Răspuns Câştigător
| LadyBee a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3
Richie Rich's Christmas Wish
Un inger de craciun
Santa Baby
Crazy for Christmas
Single Santa Seeks Mrs. Claus
Too cool for Christmas
A boyfriend for Christmas
Santa Who?
Santa with Muscles
The 12 Dogs of Christmas
Christmas in Boston
Christmas with the Kranks
Sper ca iti plac, si Craciun Fericit :*

10 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Filmele Home Alone (Singur Acasa) 1 si 2, The Cristmas List, Un Craciun Fericit, A Boyfriend For Christmas, Bad Santa, Spiridusul, Richie Rich's Christmas, Bafta Charlie: Calatoria, Goana Dupa Cadou.
Cam atat mi-a venit in minte acum, sper ca te-am ajutat, Craciun fericitwinking!

| BlueStar12 a răspuns:

Singur acasa 1 a fost azi dimineata, 2 e maine si 3 e poimaine happy

| Graphee a răspuns:

- Joyeux Noel, care a fost ieri pe TVR 1; Christmas Vacantion; Un Crăciun printre străini; Singur acasă. Astea sunt filmele, care mi-au plăcut în mod special...

Sărbători fericite!

| Giinger a răspuns:

Home alone big grin

| JustKiddingBitch a răspuns:

Daca iti plac cateii (cum vad din poza ta) eu iti sugerez:EIGHT BELOW este un film despre opt caini nordici foarte frumos, BALTO daca iti plac filmele de animatie (este bazat pe o poveste reala), THE DOG WHO SAVED CHRISTMAS VACANTION, A DOG NAMED CHRISTMA si cel mai cunoscut THE 12 DOGS OF CHRISTMAS. Sper ca te-am ajutat.Craciun Fericit!

| mydarkestdays a răspuns:

Home alone 1 si 2 happy

| Georrggy a răspuns:

Home alone 1, 2, 3 si 4
Cum a fura Grici Craciunul
Elf
The polar expres

| dragos65436 a răspuns:

Singur acasă

| MertOrton a răspuns:

Arthur Christmas, The 12 Dogs of Christmas, Crash sau Ho Ho Ho cu Ştefan Bănică, Jr. in rol principal
Sarbatori Fericite!