| Oanna_9560 a întrebat:

Ce filme de dragoste-drama v'au placut mai mt?

Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Love comes softly (merită să vezi toate cele 8 părți);
The first daughter;
Chasing liberty;
Poseidon;
The holiday;
Matilda;
Koizora (coreean);
Another Cinderella story;
I dreamed of Africa;
Ice princess;
The blind side;
Hachiko;
The preacher's kid;
For poorer or richer;
Flicka (1, 2);
The bodyguard;
The karate-kid;
No reservations;

Stii, aici sînt si comedii si melodramă si filme luate din viață. Sînt cele mai plăcute filme pe care le-am văzut si de care îmi amintesc la moment. Baftă! Chiar merită văzute! Serios! Îmi scrii apoi în privat despre ele (în caz că le privesti), atît critică cît si elemente pozitive care ți-au plăcut. Si dacă vreai exact să stii cum se numesc toate părțile din "Love comes softly" îmi scrii în privat.

12 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Requiem for a dream, mi se pare superbbig grin:X, ar mai fi si Bled, dar e destul de ciudatel filmul.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi-a placut mult The last song sau si Dear John a fost draguthappy.
Sper sa-ti placa! O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| oana_8080 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult my name is khan sau hal ho na ho(este indian)...dar mi-a mai placut si remember me, a walk to remember

| Vivi16 a răspuns:

Atonement, un film fantastic, drama romantic!

| eu_1628 a răspuns:

The notebooklove struck(e foarte frumos)
titanic
dear john
a walk to rememberlove struck

| Tokha a răspuns:

Dirty Dancing si Titanic

| marta_3895 a răspuns:

Hmm...mie mi-a placut Titanicu.happycare a fost fff romantic:X:X
mai st "A walk to remember"
"August rush"
"Ghost"
"Legends of the fall"
"Meet Joe Black"
"Mr. Nobody" 2009
sper sa-ti placa macar unul dintre ele...big grin
happy

| pisicutza3d a răspuns:

A walk to remember:X... uita-te si tu este super:*. funda?

| Caliin46 a răspuns:

Remember Me happy

| gravitatie21 a răspuns:

The reader, the butterfly effect (the first one), the notebook