| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi cateva filme cu vampirii, o lista daca se poate si daca puteti sa imi spuneti care v'au placut cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Saga Amurg: Lună Nouă
The Twilight Saga: New Moon (2009)

Priest : Răzbunătorul
Priest (2011)

Legenda vie
I Am Legend (2007)

Lumea de dincolo: Trezirea la viaţă
Underworld: Awakening (2012)

Cel mai mult mi-a placut "I Am Legend"

5 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Va multumesc, chiar daca am cerut filme nu seriale, fiindca nu am timpul necesar pentru serial.

O sa incerc Priest, i am legend, Van helsing.

| Yahweh a răspuns:

Uite aici o lista cu filme horror online HD cu subtitrare gratis : http://frapex.ro/category/filme-artistice/horror

| Iulish1996 a răspuns:

Eu una iubesc aceste filme. uite cateva la care sa te uiti: Twilight, serialul The Vampire Diaries si Rayne blood le-am vazut pe toate dar cel mai bun mi se pare a fi serialul The Vampire Diaries oricum tu alegi. Vizionare placuta!

| Ialexa a răspuns:

Nu prea ma pasioneaza astfel de filme, insa trebuie sa recunosc ca imi place foarte tare serialul The Vampire Diaries

| capsproutciz a răspuns:

Ai vazut filmuz Van Helsing? E super are si varcolaci.