| YesOMG a întrebat:

Ce filme de groaza imi recomandati?

Vreau sa gasesc unele bune, deoarece o sa ma duc intr-o excursie si o sa-mi iau laptopu cu mine si vreau un film de groaza, dar unu sanu se serie si baietii, planu e sa ne ia in brate daca ne este frica. laughing))

Funda! ::**:*:*:*:*:*:X:X::X

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1.Papusa ChucHi-1, 2, 3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1, 2
4. One missing call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2, 3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6
15.Supernatural
16.True blood
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20. I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors
31.Hannibal rising
32.The children
33. Dracula
34. Wind chill
35.The wolfman
36.Fringe
37.May
38.The fourth kid
39.Deadgirl
40.Blood tiels

| Liluuila a răspuns (pentru mariacris98):

PE BUNE? THE VAMPIRE DIARIES? e serial in primul rand si nu e de groaza, LOL!

| YesOMG explică (pentru Liluuila):

Pe cineva poate a speriat foerte tare!

15 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

The grudge 1, 2 sau 3laughing

| AikkoxD a răspuns:

Dacă vrei ceva cu adevărat horror încearcă Martyrs şi I spit on your grave 2010.
Dacă vrei doar aşa la vrăjeală, urmăreşte Saw, Drag me to hell, The box, Orphan.

| Veronica15 a răspuns:

The ring 3D

| YesOMG explică (pentru Veronica15):

3D? Fac pe mine automat 3D. nu mai dorm 1 saptamana. vrei sa ma omori? laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul asta nu aveti nevoie de prea multa groaza. Va prefaceti speriate chiar daca filmul nu este prea de groaza si gata, se rezolva problema tongue

| mimi2000mimi a răspuns:

The ring! da la filmu asta cred ca ii luati voi in brate pe baieti!laughing

| DragosGr a răspuns:

Dead Snow, The Exorcist, Mirrors II, Wrong Turn, Hostel(funda?)big grin.

| danyk7 a răspuns:

Hostel (1, 2,3)
paranormal activity (1, 2,3)
i spit o your gave (super film)

| wolfyflower99 a răspuns:

The ring, oricare dintre ele. Eu l-am vazut pe primul in tabara acum o saptamana cu baietii (eram vreo 10 baieti si 7 fete) si ne-am pisat pe noi. TOTI! Dar ce-i drept, baietii s-au dat putin macho sa ne protejeze pe noi, fetele, iar unu, care se credea Marele Macho, a tipat mai rau ca fetele. laughing

| YesOMG explică (pentru wolfyflower99):

Am vazut unu acum " tarata in iad", dar a fost nasol laughing))... stiu ca e unu " NENASCUTU' "... oare cum e? laughing

| wolfyflower99 a răspuns (pentru YesOMG):

Am auzit ca e foarte nasol laughing iar tarata in iad, nu mai zic laughing

| vampiresmile a răspuns:

Smiley Trailer. O sa iti placa, e exact genul acela de film ce face baietii sa-si arate latura masculina si sa va protejeze!smug

| aliados a răspuns:

Ce ganduri ai laughing brv pentru idee