| Forgetmenot28 a întrebat:

Ce filme de groaza, sau cu adolescenti stiti? Imi puteti da si cate o mica descriere la fiecare? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| yourgirl a răspuns:

Fear island
Cinci studenţi decid să îşi petreacă vacanţa de primăvară pe o insulă izolată, departe de lumea civilizată. Însă ceea ce aceştia nu ştiu, este că pe insula cineva caută răzbunare. La doar o zi după şederea lor pe insulă, aceştia îşi găsesc conducătorul bărcii care i-a adus prima dată pe insulă mort şi abarcaţiunea dispărută. Prinşi în capcană şi fără nici o posibilitate de a chema ajutoare, cei cinci trebuie sa descifreze mesajele plasate de criminal pentru a dezvălui trecutul secret al insulei…funda?

| Forgetmenot28 explică (pentru yourgirl):

Ce frumos suna, ma voi uita. Multumesc big grin

1 răspuns: