| doarunbaiatcurios a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste filme horror interesante pe Netflix si mai multe deoarece am vazut destul de multe filme si vreau ceva nou, mersi!

5 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Exista o mare problema. Ai folosit fraza "vreau ceva nou" in aceeasi propozitie cu cuvantul Netflix. Asteapta cativa ani buni pana sa vezi filme noi pe Netflix intr-un numar considerabil. Se lauda ca baga multe filme si seriale noi dar sunt aceleasi. De-asta nici nu ma mai omor sa fac abonament. Este mult mai calumea pirateria. Efectiv am avut abonament acum un an, timp in care am vizionat la greu continut, insa in urma cu 2 luni mi-am facut iar un abonament dar n-am reusit sa ma uit la mare lucru, erau aceleasi filme pe care le vazusem. Cu greu gaseam ceva nou.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

-Conjuring
-Annabelle Comes Home
-Rings
-Insidious
-Ouija
-Don t Breathe
-The Curse of La Llorona
-Unknown User
-Hush
-La Limita Realitatii(acesta este serial,si il gasesti in engleza si in spaniola, unde in fiecare episod o persoana povesteste lucrurile paranormale care i s-au intamplat si e transpus in episod, faptele care s-au intamplat sunt adevarate)
-Boogeyman
-Eli
-The Exorcismus of Emily Rose
-The Bye Bye Man
-Seed of Chucky
-Before I Wake
-Dead Silence
-Hannibal
-Mama
-In The Tall Grass
-IT
-American Psycho
-Don t Knock Twice
Sper sa gasesti ceva din aceasta lista ce nu ai vazut, tinand cont ca ai vazut foarte multe filme.Ce ti-am relatat eu aici este tot ceea ce am vazut pe Netflix gen horror, mie mi-au placut toate.Vizionare Placuta!

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! big grin Filmul MAMA, pare interesant. happy Și fascinant și emoționant. Funda? big grin

| Olsen a răspuns:

Asta e filmul anului.
Din seria saw, cred ca e ultimul.

https://youtu.be/gzy6ORqE9IY

Îl poți viziona la cinema.
Fundă? big grin