| Madalina_Oana_1973 a întrebat:

Ce filme imi recomandati cu animale ( comedie ) in special catei, Sa nu fie desene animate! tongue

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Lassie, Homeward Bound: The Incredible Journey, Air Buddies, Snow Buddies, Santa Buddies, Space Buddies, Treasure Buddies, Call of the Wild, Dog Gone astea mi se par tari... Sincer nu le-am vazut, doar Lassie parca l-am vazut o data dar m-am uitat la trailere si mi se par ok. Vizionare placuta! White Dog laughing si asta e tare.

2 răspunsuri:
| alejinxique a răspuns:

-101 dalmatieni
-102 dalmatiei
- Laassie come home
-Snow Dogs
-Iron Will
-Cats & Dogs
-Beethoven

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

101 dalmatieni
chihuahua beverly