| Anonymous0 a întrebat:

Ce filme noi stiti(cele mai faine)?

Care sunt serialele voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| Vikky2209 a răspuns:

The vampire diaries este cel mai cool serial pe care l-am vazut love struck
fundita?

4 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Gossip Girl
The O.C
The vampire diaries
Pretty little liars
Skins

| Fantasy a răspuns:

Serialul meu pref este Printre Oameni :X si filme noi thinking Signs,the inheritance,blood out,the rite (asta l-am vazut la cinema ii suuper :X ), red riding hood, husk.astea is alea faine

| CuloareaFericirii a răspuns:

Serialul meu favorit e la sapte jumate P.M. se numeste Culoarea fericirii funda?

| Kdtuh a răspuns:

Filmul care m-a impresionat mai mult decit TITANIC -Sigur este de dragoste, se numeste Sky of love (Koizora), si inca unul - Boys over Flowers -are de toate in el! Merita vizionate...