| SweetGirlSakura a întrebat:

Care este serialele voastre favorite, dar filme... funda pentru cel care are raspunsul asemanator cu al meu.:*

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Seriale: Gilmore girls, Blood ties, Criminal minds, Supernatural
Filme: The butterfly effect 1, Requiem for a dream, How to be a serial killer, Top secret, History of the world

| Alex0795 a răspuns:

Seriale:monk, weeds
filme:My Sister's Keeper,Furry Vengeance,If Only,Slumdog Millionaire,Remember Me, The Last Song, Angus thongs and perfect snogging si multe altele

| SweetGirlSakura explică:

Scuzati : care sunt serialele