| Caty2000 a întrebat:

Ce filme pot privi cu parintii? Adica comedie, dar fara scene... funda! Am 12 ani

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Acum ca o sa inceapa in cateva saptamani sa ninga uitate la Home Alone, este o comedie foarte frumoasa in care protagonistul este apropiat de varsta ta.

| FashionVictim93 a răspuns:

Marley And Me ..este un film comedie-drama dar este super sfarsitul filmului reprezinta drama si nu contine scene... Vizionare placuta happy

| Caty2000 explică (pentru FashionVictim93):

M-am uitat, dar singura happy foarte tare mi-a placut. MULTUMESC MULT!winking

| SilentDark a răspuns:

Johnny English!

| Onlyus a răspuns:

2 Barbati si jumatate! laughing e super dar nu stiu daca are scene! sad

| Caty2000 explică (pentru Onlyus):

Scene in sens de dragoste laughing

| Caty2000 explică (pentru Onlyus):

Nu e serial?