| LunguAndreea23 a întrebat:

Ce filme (sau seriale) cu vampiri? Dau funda?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:TVD,The Originals, True Blood, Hemlock Grove, Being Human, Dracula (2013),Buffy The Vampire Slayer, mai poți încerca unul f. tare, cu serpents From Dusk Till Dawn: The Series (2014)
Filme:Vamps (2012),Fright Night 2:New Blood (2013),Midnight Son (2011),Kiss Of The Damned (2012),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011),Dark Shadows (2012),30 Days Of Night (2007),Vampire Academy (2014), Only Lovers Left Alive (2013),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),Twilight (seria)

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Dracula, Nosferatu, Salem's Lot, Interviu cu un Vampir, Queen of the Damned, Let the Right One in.

| OnuOnulică a răspuns:

Seriale: The Originals, TVD, Being Human, True Blood.

| Alphaking a răspuns:

Dracula este clasic, Twilight sunt preferatele mele, True Blood este cel mai bun serial cu vampiri, Abraham Lincoln : Vampire Hunter este frumos, dar mi se pare ca este o versiune si cu Zombie Hunter, execrabila, Vampire Academy este acceptabil, mi-a placut de asemenea foarte mult seria Underworld.

| DeyaE14 a răspuns:

SERIALE:
-The Vampire Diaries
-The Originals
-True Blood
-Buffy The Vampire Slayer
-Angel
-Supernatural

FILME:
-Twilight
-The Twilight Saga: New Moon
-The Twilight Saga: Eclipse
-The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 1
-The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2
-Vampires Suck (e comedie)
-Vampire Academy
-Dark Shadows
-Let Me In
-Vamps(2012)