| Daria461 a întrebat:

Ce filme stiti in care adolescenti intra in depresie si incep sa se taie si sa se drogheze? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cel mai bun film de acest gen si care chiar merita vazut mai ales de persoanele cu aceste probleme este Threeten.

| Forever208 a răspuns:

Sunt multe.dar ti-as recomanda sa te uiti la Inception. O sa vezi cat de desteapta e fata aceea, si o sa vezi ca e mult mai interesant decat un film cu adolescenti depresivi happy