| FuckinShit a întrebat:

Ce filme trebuie neapărat văzute?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Toate filmele astea merita vazute
http://www.imdb.com/chart/top

| Trolli a răspuns:

The Shawshank Redemption, Forrest Gump, Titanic, Avatar, The Notebook, Pulp Fiction, The Dark Knight, The Lord of the Rings: The Return of the King, Inception.

| alecs91 a răspuns (pentru Trolli):

Ar mai fi si matrix, parerea mea

| Trolli a răspuns (pentru alecs91):

Matrix nu am vazut, dar cu siguranta o sa-l vizionez.

| Dolceboy a răspuns:

Mi-am propus sa fac un top cu cele mai bune filme pe categori, dar din lipsa de timp si lipsa de ajutor inca nu am putut termina acest proiect asa ca uita-te tu aici http://gura-satului.ucoz.com/publ/0-1 ai sa gasesti cea mai buna selectie de filme online.

| Birjaru a răspuns:

Nu exista asa ceva

| kelbo a răspuns:

Depinde ce categorie de filme vrei!
uite cateva care mie mi-au placut:The Notebook, A Walk To Remember. si actiune Sniper Elite

| 358ili a răspuns:

Legendele palatului dong yi filme sau seriale coreene preferatele mele de aia vezi o poza cu dong yi