| man0gg a întrebat:

Ce filme v-au motivat sa mergeti mai departe, care v-au convins sa nu va luati viata?

4 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Despicable me! laughing) E super 1

| hasseki a răspuns:

De ce întrebi? Ai avut vreo tentativă de sinucidere?

| Yqnwtz a răspuns:

Hangover laughing)) viata e prea frumoasa ca sa te sinucizi prietene normal cand cazi te ridici nu fi las si daca te sinucizi ajungi in iad si cred ca nai vrea asta laughing) odata traiesti pe lumea asta invata sa pretuiesti viata si daca vrei un fil sa te motiveze uitate la 8 mile dintr-un amarat eminem a ajuns milionar...

| bulbulica a răspuns:

The Shawshank Redemption - Închisoarea îngerilor (1994)
in opinia mea, a parintilor mei, a prietenilor mei, cel mai bun film facut vreodata pentru orice varsta!