| IuliaT900 a întrebat:

Ce filme vizionate de voi vi s-au parut foarte amuzante si merita vezute?

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Home Alone 1, 2, 3,4

20 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

The Hangover si The Hangover 2.

| inconscient a răspuns:

Baby's day out! laughing

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut,cele mai misto filmulete de 10-12 minute sunt: Bulawinking Mo si Foca... Urinez pe mine de ras laughing

| Florincrap a răspuns:

Mr.Bean's Holiday.

| tlaura a răspuns:

Scary Mouvie 1 ( cel in care apare omul cu masca aia ) laughing

| Crissu3005 a răspuns:

Home alone 1, 2, New in town, Monster in law

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Despre dragoste si alte aiurelilaughing trebuie vazut.Pa pa!

| IuliaT900 explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

La ce te referi?!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns (pentru IuliaT900):

Este un film Despre dragoste si alte aiureli cu o femeie grasa care incearca sa-si gaseasca alesul si face de toate ca sa slabeasca, ca sa sarute si se duce la un concurs de frumusete... trebuie sa-l vezi macar dai la imagini pe googlewinking

| IuliaT900 explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

0k dar imi zici cum se numeste ca daca nu ai observat nu ai mentionat acest detaliu!

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns (pentru IuliaT900):

Pe romana se zice Despre dragoste si alte aiureli, iar in engleza Date Moviewinking

| Furculingură a răspuns (pentru IuliaT900):

Aşa se numeşte -> " Despre dragoste şi alte aiureli "hee hee

| yourprincess a răspuns:

Home Alone:1/2

| aceaflorin a răspuns:

Project X, Seria Scary Movie.

| bella98 a răspuns:

Am vazut de curand : Little Fockers. Chiar e fain filmu.
Iti mai recomand :This is 40

| Claudyu1998 a răspuns:

Comedie de groaza 1, 2, 3, 4, 5 si extrapaza la noi in cartier (e cu extraterestri).

| Yukimy556 a răspuns:

Scary Movie (toate părțile), Brigada pestrita, Home alone 1, 2, 3, 4

| SekaSk a răspuns:

Ted,
Project X,
The Hangover / The Hangover 2 / The Hangover 3 ( Apare anul acesta ).

| LuciferSatan a răspuns:

TED