| KiduuPink a întrebat:

Ce mai ziceti de Eurovision? Cum vi s-a parut Elena(Mandinga) dar Loreen(Suedia, castigatoarea)? cu cine tineati?

Răspuns Câştigător
| lilith666 a răspuns:

Elena(scuze mandinga) nu a fost stralucita. Mai bine i-a iesit spectacolul la romanii au talent ( a fost invitat special) adica vreau sa spun ca la eurovizion era stresata, avea un zambet fals pe buze, si asta a depuncatato.Cat despre loreen a fost super. Piesa i sa potrivit.A atras fanii mai ales cu faza de la sf si cu melodia atragatoare, ephoria. Adevarul e ca eu tineam cu Germania si Turcia, dar in fine.Si ele au luat punctaj mare. funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierdere de timp, emisiune pentru mosnegi - esti tanara iesi la un gratar sau aer curat nu eurovizioane ca aia vor bani si audiente.

| DewMountainDew a răspuns:

Imi placea melodia din cypru si grecia:X, mandinga, a avut vocea ragusita...nu i-a iesit asa de bine melodia.happy dar a meritat sa castige suedia + ca era ff frumoasa

| Elena97M a răspuns:

Noi am avut o piesa destul de aiurea big grin. Suedia recunosc ca merita sa castige insa nu m-a fascinat in nu stiu ce mod piesa.
De la inceput am tinut cu Serbia si pentru mine Zeljko e castigatorul happy. Ce voce, ce piesa. asta e muzica adevarata. Nu toata lumea are urechi sa o auda :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tinut cu suedia de la inceput.

| mickeye a răspuns:

Eu am ținut cu Suedia.Mi-a plăcut melodia Euphoria. Enena e o pițipoancă, arată ca o prostituată de pe centură.Iar melodia Zaleilah e varză. Manea deghizată.

| Merisorr a răspuns:

Mie mi-a placut Mandinga a fost foarte buna

| denysukaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Piesa noastra a fost bunicica dar prestatia lasa de dorit, iar Loreen marita sa castige deoarece a avut un spectacol aparte.Totusi eu tineam cu Germania :* http://www.google.ro/......http?/url

| Lary2324 a răspuns:

Ambele au fost bune insa s-a dovit a fi mai pe plac oamenilor piesa loreenei dar oricum....eu tineam cu ROMANIA!