| Chérrrie a întrebat:

Heii.
Voua cum vi s-a parut prestatia trupei Mandinga la Eurovision 2012? Si ce parere aveti despre reprezentanta Suediei, Loreen? Si-a meritat locul?happy

5 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Parerea mea e ca Suedia si-a meritat locul. Imi place mult melodia.
Cat despre Romania... Elena cred ca a stricat tot. A avut un loc inca destul de bun avand in vedere prestatia ei.
PS: Daca in semifinala a fost strigata prima, nu inseamna ca a fost prima. Acolo nu merge dupa ce voturi au primit. Acolo sunt strigati aleatoriu. Nu mai traiti cu impresia ca a fost cea mai buna. Din contra, a fost groaznica din cauza problemelor cu casti.

| Chérrrie explică (pentru lindemona):

Ai dreptate. Romania nu s-a remarcat prin mai nimic. Nici spectacol nu a facut pe scena, Elena a cantat cam fals pe la inceputul melodiei, care si asa nu a fost cine stie ce. Mi-a placut mult prestatia lui Loreen. A meritat locul.happy

| mickeye a răspuns:

Suedia și-a meritat locul.
Mandinga- Zaleilah e o melodie de tot căcatul. Mi-e rușine că ăștia au reprezentat România.

| Anyway a răspuns:

Mi-a plăcut prestația lui Loreen, dar și ce-au făcut cei din Mandinga a fost destul de bine, având în vedere că nu au experianță la Eurovision.happy
Oricum... locul 12 e bun pentru România, așa cred...:*

| cataandreemc a răspuns:

Mandinga pana la urma a ajuns cred eu destul de departe, a ajuns pe locul 12 din 42 si in semifinala a fost pe primul loc, iar Loreen, zic eu si-am meritat loculbig hug