| kkkk a întrebat:

kiss.vreau idei despre eurovision..cum vi s-a parut? dar desppre mandinga? care v-au incantat cel mai mult? funda kiss

Răspuns Câştigător
| Geoops a răspuns:

Mi-a placut mult de Republica Moldova. si Rusia a fost buna laughing..Mandinga a cantat bine, dar mie mi s-a parut ca au fost momente cand vocea ii era ragusita..nu mi-a placut in mod special Mandinga. Suedia- castigatoarea- nu mi-a placut absolut deloc straight face. ..Mandinga pana la urma a ajuns cred eu destul de departe, a ajuns pe locul 12 din 42 si in semifinala a fost pe primul loc

3 răspunsuri:
| kkkk explică:

De acord cu LARYELLY..nici mie nu mi-a placut Suedia.sad

| vlad89c a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult Turcia, si mandinga, dar nu a fost ceva spectaluos in opinia mea, poate e si din cauza ca am ascultat melodia de 10000 de ori, pentru ca ori unde mergeam toti ascultau mandinga.

daca ti-a placut raspunsul, nu uita de funda.