| Aly01 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul " Gossip girl "
Merita văzut?

Răspuns Câştigător
| ThinkingAt a răspuns:

Mie îmi place destul de mult Gossip Girl și chiar cred că merită văzut. happy
Prima oară ești tentată a crede că este un serial în care se prezintă doar viața unor adolescenți bogați din New York, o viață de invidiat și fără griji (petreceri, haine scumpe, popularitate etc), însă pe parcursul episoadelor, respectiv sezoanelor, descoperi că fiecare dintre personaje are probleme în dragoste, în relațiile cu prietenii, în familie etc.
Este un serial destul de ușor de urmărit și excelent pentru adolescenți. În fiecare episod al serialului apare câte o situație, dar și reacții neașteptate din partea lor. Sincer, unele replici ale personajelor sunt destul de amuzante și unele chiar memorabile.

Asta e strict părerea mea. Acum e vară, deci ai putea să dai o șansă serialului și să vezi măcar un episod. happy Cine știe?! Poate chiar o să îți placă foarte mult.
O zi frumoasă.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu recomand sa citesti cartiile

| faramatania a răspuns:

Un serial excepțional, bineînțeles că merită vizionat, trebuia demult, este un serial terminat, deci un atu în plus.Asemănător lui:The O.C./f.bun și acesta.