| Daria a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Gossip Girl"?

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

La prima vedere, pare a prezenta viata copiilor bogati si rasfatati din New York, petreceri si restaurante luxoase... o viata de invidiat. Insa, in opinia mea este mai mult de atat. De fapt, ne este povestita viata unor adolescenti. Fiecare are problemele sale in dragoste, in familie, in cercul de prieteni. Personajele sunt pana la urma oameni normali pusi in diverse situatii. E un serial placut si usor de urmarit. Primul sezon are un secret care il face destul de captivant. Eu cel putin asa am ajuns sa ma uit la el. Mai mult din curiozitate pentru ca mai apoi sa imi dau seama ca m-am atasat de personaje si de viata lor aparent perfecta care ascunde tot felul de probleme reale. Pesonajele par banale, usor construite. Daca urmarim insa intreaga poveste se observa complexitatea lor si reactiile lor neasteptate. Asa cum am mai spus, un serial usor de urmarit si foarte simpatic. Eu zic ca merita vazut...

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ador serialul este unul din preferatele melelove struck

| mika a răspuns:

Foarte frumos serialul!:X

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Un serial de nota 10.Are despre tot in el:iubire, sex, droguri, bautura, elevi de liceu, certuri... e minunat

| IoanaTempah a răspuns:

Serialul meu preferat!love struck

love struck

| r0xaa a răspuns:

Mie una imi place:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shiii miee imii plackeee si mai ales vampire diares si cougar town :X:X:X:X

| Katalin02 a răspuns:

Am vazut primele 3 sezoane, iar la al 4-lea m-am oprit la jumatate, deja numai au poveste, scriitori au ramas fara ideii, filmul este o orgie intre toate personajele, nu cred ca a ramas cineva in film nef... t de celalalt. Filmul a devenit o banalitate, deja numai are rost sa te uiti de la sezonu 3 la el.