| Dianna21 a întrebat:

Ce parere aveti despre Gossip Girl? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da, mie imi place, sunt la zi. Anul asta incepe ultimul sezon.
Dumnezău cred ca e frustrat ca nu duce viata celor din serial, altfel nu-mi explic ce e cu cuvintele acelea adresate unui grup de persoane pentru simplu motiv ca urmaresc un serial pe care dansul nu-l agreaza. Exista o vorba, gusturile nu se discuta.

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Strica omul.Sau mai degraba femeia,ca inca n-am vazut barbat care sa se respecte sa se uite de capul lui la asa ceva,poate doar daca il obliga ibovnica! Oricum, personajul ce urmareste Gossip Girl din proprie initiativa cu placere e deja stricat si putred pe dinauntru, deci nu prea mai e nimic de stricat.Un puroi penal, cu copilasi fandositi care-si mimeaza pseudo-problemele; eu ii dau un 1, 50 cu indulgenta.Macar e buna Blake Lively.

| blackjackxdd a răspuns:

Oribil, crede-ma.
M-am uitat la un singur episod, iar pentru pizdele care tot zic chestii gen " ahh este genial, il ador" NU, NU ESTE!
Atat de plictisitor, si stupid prefer sa ma uit de 5000000 de ori la playfull kiss.