| andreieu13 a întrebat:

Ce parere aveti, in 30-50 ani vor mai fi idei de filme si seriale? Sa nu se epuizeze ideile.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ce să facă omenirea săraca dacă-i va seca puțul cu idei freș... și cineaștii or face și ei remake-uri, că tot îs la modă, nu?

| andreieu13 explică (pentru sierra1):

Pai si pana la urma un raspuns ca predictie or sa iasa numai remake-uri? dar va fi boring, oricum cum au fost filmele in ultimii ani? eu personal ma uitam din 1960-2005, restul dupa 2005 incoa doar seriale urmaream, rar vedeam un film din 2005-2022.

| sierra1 a răspuns (pentru andreieu13):

Nu seacă, imaginația e infinită!