| chuckmanson a întrebat:

Ce părere aveți de Game of Thrones?

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Imi place, sunt la zi cu episoadele.Eu zic ca merita sa te uiti.Totusi nu cred ca este atat de WOW cum il lauda unele persoane. Clar este un serial foarte reusit dar parca m-am si saturat ca in fiecare marti dimineata (colegii de serviciu se uita la noul episod luni seara ), sa ii vad ca vorbesc 2 ore despre GOT, tipand unul la celalalt pe diferite subiecte(care caracter e mai bun, etc ).

| Sn4k3 a răspuns:

Mi se pare cel mai reusit serial, merita sigur vizionat. N-are ce sa nu-ti placa.

| Yasminegheorghiu a răspuns:

Paiiii... Serialele sunt super interesante... Dar cand se opreste din productie un timp, pana il pun din nou, uit efectiv, Tot!