| Superior a întrebat:

Ce parere aveti de seria Transformers? O ADOR!
Filmele au fost interesante,dar mi se pare stupid cum mor asa usori atat Decepticonii,atat cat si Autobotii,si de ce autobotii nu mai sunt cu Sam? Bumblebee se lauda si plangea ca vrea cu Sam,si apoi a disparut fara sa zica nimic in Age Of Extinction. Apoi moare in The Last Knight (trebuie sa vad filmul,am luat spoiler ca prostul). Adica Ironhide,Jeez,Ratchet care sunt mai veterani au murit si un "ucenic" a trait atat?
Transformers Prime a fost un desen ce cred ca l-ar indragi si adultii,dar a fost stricat de "Robots din Disguise", o cacanarie.
Jocurile transformers... epice happy

22 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Inca n-ai ajuns la psihiatru? Vezi ca e rand acolo din cauza la filme din astea.

| Superior explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce e asa gresit sa te uiti la ele? Doamne.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Daca asta poti numi tu film, n-am ce sa mai zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

:)))) Vrei sa-ti dau ultimul film vizionat de mine? Probabil o sa spui ca e o prostie, dar. http://www.imdb.com/title/tt0033467/

Inainte sa ma trimiti in anii 40, da-i o tura si pe aici: https://en.wikipedia.org/......y_Edition)

| Superior explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut acum 8 ani la tara laughing)) Ma rog, zi-mi ce nu ti-ar place la Transformers? Nominated for 3 Oscars. Another 20 wins & 41 nominations.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Mai bine ma intrebi ce ar putea sa-mi placa?

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Macar ai incercat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Da, nu-mi placeau nici cand erau desene.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

| Superior explică (pentru anonim_4396):

90% oamenilor de varsta ta le-ar placea la nebunie...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Sa fie sanatosi, poate sunt eu prost.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Abuzul de jocuri video, filme sf, cu agresivitate si violenta, animeuri, duce la tulburari psihologice si de comportament.

| Clorox a răspuns:

Nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictisitor, n-as rezista sa ma uit 15 minute.

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Tu du-te la Fat-Frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste jeguri de filme. Am vazut primele 2 si am zis pas la restul. In afara de explozii la fiecare 5 secunde nu mai stie nimic directorul acelei serii.

| alexsil05 a răspuns:

Apai, cred ca Transformers 1, 2, 3 au fost cele mai bune filme din seria asta, Regizorul a spus ca Transformers 5 va fi ultimul film Transformers. Age of Extinction a fost unul dintre cele mai urate filme din seria de filme Transformers.

| Superior explică (pentru alexsil05):

Daca Transformers 5 va fi ultimul film, nu va mai exista Transformers sau va renaste o noua poveste, unde Decepticonii si Autobotii nu mai exista si apar alte factiuni?

| George3412 a răspuns:

E geniala franciza, sau cel putin a fost pana la age of extinction...Adica uita-te la filmul de anul asta care e cu o fetita "super curajoasa" care se bate cu robotii, iar in primele filme, ditamai studentii urlau cand vedeau ca bumblebee merge peste limita legala de viteza.In fine, filmele sunt faine si originale, adica e fix ceea ce vrem: explozii, bataie intre roboti si o poveste interesanta.Cat despre seria animata..Imi placea transformers prime, si alea din '90, dar de cand cu Robots in disguise nu vreau sa mai aud de dinozauri roboti

| Superior explică (pentru George3412):

Da,ultimele 2 filme par a fi un esesc. Ceea ce ma doare rau e ca in Dark Of The Moon, Soundwave, Starscream, Shockwave si Megatron mor asa usor, ei 4 fiind cei care reprezentau cel mai bine "decepticonul" de care ne era drag inainte sa apara filmele.