| tiranianuuu a întrebat:

Ce parere aveti de Serialul 13 Reasons Why...am auzit ca este un serial bun..merita?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu sa ma uit dar nu am rezistat mai mult de 2 episoade, e slabut si nu merita sa te uiti sunt o gramada mult mai bune.

| alex15ccc a răspuns:

Neh, e bun de plictiseala. din cate am auzit, cartea e mult mai buna decat serialul.

| anamaria82726 a răspuns:

Eu nu m-am uitat, dar cand ma plictisesc orietenii imi zic sa ma uit la el...cica e foarte fain. Acum nu stiu, merita sa incerci

| тecнιннιlα a răspuns:

Depinde. E despre adolescenti, despre liceu, tot serialul are legatura cu abuzurile sexuale, familiare, sinucideri. Vrea sa fie educational. Nu pot spune ca e WOW dar nici slab, e intre laughing. Depinde de gusturi. Urmareste un trailer sau un episod, doua si fa-ti o parere happy. Eu personal l-am urmarit. Byeee.

| BogdanDavidZ a răspuns:

E destul de ok

| Andrei095gmr a răspuns:

Praf

| FeLixTuber a răspuns:

Da, merita.