| Yvonnnee a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul 13 Reasons Why? merita vazut? cate parti are si despre ce este vorba? happy Un raspuns rapid va rog happy

Răspuns Câştigător
| Biee19 a răspuns:

Hei happy
Are un sezon si 13 episoade.
Mie una, mi-a placut foarte mult, a devenit si serialul meu preferat.
Este despre adolescentii, personaj principal fiind o fata care trece prin miste momente grele din viata ei si fiecare persoana cu care ea a fost prietena oarecum a dezamagit-o si a "ajutat" la sinusiderea ei.
Oricum..este un serial superb.Are toate genurile..si drama si comedie si dragoste..tot ce vrei.
Il recomand cu drag. happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E interesant, nu e asa prost cum se caca pe el ala de mai jos. Incearca-l, tu singur iti dai seama daca iti place sau nu.

| Xdreaper21 a răspuns:

Daca nu esti o adolescenta care ii plac lucrurile gen life story uitate daca esti normal/a la cap nu te uita
Mai bine te uiti cum creste iarba sau cum se usuca vopseaua decat sa te uiti la 13 reason why

| utilizatorcim a răspuns:

Păi e vorba despre sinucidere, dar e tare serialul. Adică ne arată o problemă foarte întâlnită în viața noastră și anume agresiunea la școală. Pot spune că ai ce învăța din el. Poate pe unii chiar îi face să-și schimbe atitudinea.

| JDBere a răspuns:

Daca esti un adolescent cu o compatimire data din sanul lui Sf Petru, atunci o sa-ti placa. Nu l-am vizionat, nu ma pasioneaza, dar stiu ca e pe placul multora avand in vedere ca pune accent pe viata adolescentilor si partilor mai putin favorabile. Totusi, il consider un serial slab din cauza previzibilitatii.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru JDBere):

Nu te uita vei pierde prea mult din viata m-am uitat la 2 ep cu iubita ziceam ca e mai bine sa imi taie cineva ochii decat sa ma uit
E cel mai *** serial ever
Fratelemeleu(daca esti fata intelegi tu) iti recomand twd(the walking dead) are 7 sez l-am terminat ieri urm sezon apare in 2 luni iti mai recomand the 100 si lucifer sunt foarte smechere
Daca vrei o mica descriere la fiecare da-mi mesaj in privat

| JDBere a răspuns (pentru Xdreaper21):

N-aveam de gand, imi plac serialele mai bine gandite. Momentan ma uit la Mr Robot si Lucifer il stiu, dar nu e pe placul meu. O sa iau in considerare Twd

| Xdreaper21 a răspuns (pentru JDBere):

Twd il poti termina in o luna eu l-am terminat in vara asta acum 2 zile dar mai luam pauze