| LenaleMinato a întrebat:

Ce parere aveti de serialul coreean Bad Guy?

Răspuns Câştigător
| B2uty a răspuns:

Un serial super in care joaca actorul meu preferat kim n-am gil.mi-a placut foarte mult.in 2 zile am terminat de urmarit toate cele 17eps. daca nu l-ai vazul tii recomand.dar din pacate ere un minus eroul principal moare la urma printr-o moarte foarte tragica. din cauza faptului ca kim n-am gil a fost luat in armata serialul a fost scurtat cu 3 eps.dar oricum serialul merita urmarit. kim n-am gil opaa fighting (kim n-am gil se scrie fara cratima nu pot scrie fara deoarece siteul nu accepta)

1 răspuns:
| monica2000 a răspuns:

Cred ca ii de fapt Bad Boy. Doamne, un serial SUPER de frumos. Este un actor pe acolo care a jucat in rolul lui Bi-Dam in Secretele de la Palat. Nu imi pot lua ochii de la serial, inainte sa inchida parintii televizorul.