| justyoung9 a întrebat:

Ce parere aveti de serialul Feriha? Pentru cei care va uitati, de ce Koray nu ii spune lui Emir cine a drogat-o pe Feriha?

2 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Serialul Feriha este foarte frumos dar nu imi place ca la sfarsit moare Feriha deoarece ea nu mai vrea sa joace in film... si koray nu ii spune pentru ca Hande a drogat-o pe Feriha si el o iubeste pe Hande. Funda? happy

| Maybeoneday a răspuns:

Dupa cum stii, Koray o iubeşte pe Hande, iar acesta nu vrea sa ii faca rau ei. De aceea prefera sa taca. Funda?