| YuukiYou a întrebat:

Ce parere aveti de sfarsitul de la vampire knight? mie una nu mi-a prea placut adica speram sa se termine altfel...

Răspuns Câştigător
| PinkDea a răspuns:

Se spune ca o sa mai apara inca un sezon din Vampire Knight (Al treilea ) uni spun ca apare in toamna asta alti spun ca apare vara viitoare.
Cred ca nu are nici un final adica nu stim cine cu cine ramane cred ca toti fani V.Knight au intrebari de genul
Kaname va ramane cu Yuuki?
Zero va ramane cu Yuuki?
Aido cu cine v-a ramane?
Ruka isi va da seama cat tine Akatsuki la ea?
Zero se va transforma in vampir sau va muri?

2 răspunsuri:
| bloodbaa a răspuns:

O gramada de anime se termina destul de cacate. am vazut cel putin 300 de animeuri dintre care vreo 100 erau romance si doar vreo 25% s.au terminat cu un final bun. happy

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Dap ai dreptate DEEA, cu toti ne intrebam si normal asteptam si speram ca va aparea al treilea sezon... poate intelege cea ce simtim noi fani doar cei care au vazut animeul.mie mi-a placut foarte mult sincer mai ales povestea celor 3:Yuuki, Kaname si Zero