| Preity a întrebat:

Ce parere aveti despre actorul John Travolta?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

A stiut ce roluri sa aleaga, a ajuns pe culmi si refuza sa se dea jos. Poate juca orice rol in aproape orice gen de film.

3 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Este un actor bun. Merita sa vezi un film in care a jucat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a afla toate celebritatiele/personalitatile care o admira pe Beyonce intrati aici : http://beyoncegalaxy.wordpress.com/2010/12/13/list/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bou. Nu mi-a palcut niciodata moaca lui de copil retardat. In plus, papagalu' il imita pe Bruce Willis.