| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre animeul Mirai NIkki ( Jurnalul Viitorului )?

Răspuns Câştigător
| PikaPiku a răspuns:

Foarte incitant anime-ul, misterios, si te tine in priza. E o poveste asupra careia poate multi dintre noi s-a dus cu gandul macar o data: ce ar fi daca as putea vedea ce se va intampla in viitor. Surprinzator ai putea face multe dar ai fi pregatit sa stii cele mai nedorite sau cele mai grave intamplari ce urmeaza sa le traiesti? Ai mai fi o persoana normala daca ai afla ca maine vei muri? Sau ar mai avea viata acelasi farmec daca ai afla totul inainte? Poate da, sau poate nu. Anime-ul ne arata multe fețe si consecinte ale acestei puteri.
E de nota 10.

4 răspunsuri:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Eu de exemplu chiar azi l-am terminat si pot sa spun ca e foarte interesant mi-a placut mult si cind credeam ca tot sa sfirsit pentru "primul" surpriza a reusit sa scape cumva de moarte daca inca nu la-i vazut iti sugerez sa il urmaresti sper ca raspunsul meu ti-a fost de foloshappy

| anonim_4396 explică (pentru GOtiCKAsasin):

Foarte tare... dar care este personajul tau preferat? Al meu este akise aru.big grin

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru anonim_4396):

Al meu este "primul" adica Yuki

| anonim_4396 explică (pentru GOtiCKAsasin):

big grin