| Ioana1312321 a întrebat:

Ce părere aveți despre aplicația Stremio? Ce știți despre ea? Trebuie să o plătești?

1 răspuns:
| NotNamed a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti. Am vazut ca e și pe Play Store ceea ce ma surprinde avand in vedere ca nu este autorizata sa difuzeze filme si seriale. E buna aplicația dar UI-ul lasa de dorit grav, cel putin pentru mine. In Romania poti sa te uiti linistit. Dar in alte tari cum ar fi Germania in care pirateria este interzisa...e nasoala rau treaba. Risti amenza sau dosar dosar penal. In Germania daca folosesti stremio iei 1000€ amenda, cat abonamentul pe 10 ani la Netflix