| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre emisiunea "Anchetele comisarului Antonescu"?
Ce vibe vă dă Dan Antonescu?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Doamneeeeee
Le ador efectiv, deși par cele mai bune de filme de groaza!
Sunt foarte faine anchetele de gen.
Mie personal îmi plac! Urmăresc cu inima la gura și mă uimesc de ce crime se pot întâmpla, dar îmi place cum se desfășoară toată acțiunea.
Îmi plac per total.

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu imi da niciun vibe ca nu il cunosc.

| helpforyou a răspuns:

Il stiu de mult. Uneori exagereaza, dar asta cam trebuie sa faca. Pana la urma este un produs care trebuie vandut.

| darrio2007 a răspuns (pentru helpforyou):

In ce sens exagereaza?

| iulia0514 a răspuns:

Habar nu am despre ce emisiune este vorba nu am televizorhappy

| Ciprian09 a răspuns:

Este realitatea crunta, care se petrece din păcate în România.