| LikeACandyxD a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele din Next Top Model by Catalin Botezatu?
Credeti ca stiu ce vor sau ca sunt mai prostute?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Unele sunt acolo pentru ca vor sa faca ceva si pun suflet. Altele... lasa de dorit.
Funda?

4 răspunsuri:
| Lavinia2803 a răspuns:

Unele dintre ele chiar sunt acolo ca sa faca ceva.Altele sunt acolo ca sa mai apara si ele la tv.Mie cel putin asa mi se pare.

| DimLight a răspuns:

Curve proaste

| Sadop a răspuns:

Cateva chiar isi doresc o cariera, dar altele n-au ce face acasa. Pierderea lor! Catalin trebuie sa le aleaga doar pe cele care isi doresc o cariera...Munceste degeaba cu celelalte..Il mai si enerveaza!

| transsa a răspuns:

Next Top Model by Catalin Botezatu este o emisiune in care toate pitipoancele adunate de pe drum vin sa se etaleze sprijinite de posturile TV si CNA.