| Stefania a întrebat:

Ati observat ca la "Next top model by Catalin Botezatu" i-a cam cucerit Lucia (roscata) inima lui Botezatu? Ce parere aveti"? Credeti ca vor fi >impreuna?:

5 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da. Parerea mea e ca se si potrivesc asa putin. E frumoasa si simpatica Lucia.

| LoReDaNa a răspuns:

Da am observat si eu asta laughing
nu stiu dc vot fi impreuna ca a fost Botezatu la acces direct sh a zis ca e,, rau cu ele,, laughing)
Sh ca nu au venit fetele sa il cucereask pe el ca nu mai sunt la Burlacul laughing
Dar cred ca pana la sf. o sa fie ceva intre i big grin

Funda?:*

| Ade a răspuns:

Eee. Ce e in inima lui nimeni nu va sti. Dar Catalin Botezatu este deja casatorit, cu Violeta.

| ILoveTokioHotel a răspuns:

O da cred ca vor fi impreuna!
funda? nu am niciuna! crying broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e maritata! nu are cum!