| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele Cronicile din Narnia?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Overrated.

| J0B0MAT a răspuns:

Foarte drăguţe.

| Morrígu a răspuns:

Știu doar că nu mă plictisesc.
M-am uitat de vreo trei ori la "Leul, vrăjitoarea și dulapul" și probabil aș mai face-o dacă s-ar ivi un moment.

| oFrunza a răspuns:

Cel mai bun film din serie a fost The Lion, the Witch and the Wardrobe si a avut o grafica si efecte foarte, foarte bune pentru anul 2005.

Si acum am citatul asta in minte "Always winter but never Christmas." si il poti traduce in diferite moduri si depinde de starea in care te afli... iar atunci ma gandeam ca ce naspa e sa ninga si sa nu ai cu cine sa te bucuri de asta... poate ca si acum gandesc la fel ^_^.

Merci ca mi-ai reamintit de film, poate o sa le revad.

| anonim_4396 explică (pentru oFrunza):

Si eu le-am vazut acum ceva ani, acum le revad

| oFrunza a răspuns (pentru anonim_4396):

Vizionare placuta, acum avem si 1080p, ca atunci le vedeam pe TV big grin

| anonim_4396 explică (pentru oFrunza):

Am terminat prima parte

| Alexandruioancuza2 a răspuns:

Sunt destul de bune dar nu se compara cu seria de cartiwinking