| Mzy23 a întrebat:

imi plac mult piratii din caraibe dar...eu nu prea sunt de acord ca in partea a 4-a nu o sa mai joace decat jack sparrow(johnny deep) faceau un trio perfect inainte. acum...)voi ce parere aveti(?

Răspuns Câştigător
| Robii a răspuns:

Naspaacrying
filmul are nevoie si de alti actori cum ar fi Orlando Bloom ...naspa

1 răspuns:
| Progeniturã a răspuns:

Imi pare rau ca ai dat fundita unui raspuns nesatisfacator (cel putin pentru. mine)
Intradevar, faceau un trio perfect, dar nu e vina nimanui decat a lui Orlando Bloom pentru. ca a refuzat sa mai joace alaturi de Johnny Depp deoarece il uraste.
Parerea mea e ca povestea se axa Jack si Barbossa, iar in a 4-a parte va fi un alt trio (posibil mai bun sau mai rau).
Ramane de vazut ce va fi, poate ne va surprinde pe toti, mai mult sau mai putin placut.

Întrebări recente