| ionutzzz98 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul " A serbian film"?
Dau funda la primul raspuns argumentat.

Răspuns Câştigător
| Aretha a răspuns:

Un film care te șochează, dar diferit față de ce am văzut până acuma. Oricum eu nu i-l recomand nimănui pentru că nu toți agreează astfel de filme, și recunosc și eu pe final i-am dat fast forward pentru că chiar are unele scene de-a dreptul scârboase.

| ionutzzz98 explică (pentru Aretha):

Deci la mine a fost asa..prima data dupa ce l-am vazut am stiut ca este un film pe care multi il urasc dar pe mine m-a impresionat fiind total diferit de alte filme. Este un film greu de inteles insa daca il pricepi vezi altfel viata gen cum poate decadea un om cazul lui Milos de la un vestit star de filme pentru adulti a ajuns sa se autosatisfaca la colt de strada.L-am vazut de 3 ori pana acum insa simt nevoia sa il vad din nou pentru a-l intelege mai bine happy

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E bun si chiar il recomand, de ce? E diferit, la un moment dat toate filmele ti se par la fel si ai nevoie de ceva diferit. Nu te plictisesti deloc la el