| ElenaOtilia a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul A Serbian Film? Eu spun ca trebuie sa fii nebun sa faci asa un film! Filmul a fost interzis in aproape 40 de tari! Daca nu v-ati uitat la el va recomand sa va uitati. Doar ca nu o sa-l puteti descarca pentru ca dupa cum v-am spul filmul a fost interzis.

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Daca ne gandim la film ca la un gen de arta constand din realizarea si proiectarea pe un ecran cinematografic a unei povesti, atunci "The Serbian Film" e un rahat.
Daca spunem despre film ca este un ansamblu de imagini fotografice succesive, cu subiect comun, inregistrate pe o pelicula si reproduse pe ecran...atunci incape si titlul despre care tu vrei sa discuti.
Hm, ce sa spun? nici la horror nu-l pot incadra, poate doar la comert 2010.
Soundtrack-ul ar trebui mentionat, in rest, ma intreb de unde a obtinut banii cu care si-a platit cheltuielile de filmare.
Serbia are scoala de film buna, dar nu exista padure fara uscaturi.

3 răspunsuri:
| Zole a răspuns:

Mda m-am uitat la el pe secvente adica nu la tot filmu si am nimerit in niste cacaturi...

PS: E facut la misto?
Mi s-a parut o porcarie

| ionutzzz98 a răspuns (pentru Zole):

Majortatea celor care l-au vazut nu l-au inteles le recomand sa il vizioneze si a 2a oara.

| ElenaOtilia explică:

E marcant! Sa scrii si mie parerea ta.